Dieta poprawiająca erekcję

Wpływ diety na poprawę erekcji jest bardzo duży. To jak i co jemy jest istotnym czynnikiem warunkującym stan naszego organizmu. Niedobory w diecie prowadzą do zaburzeń pracy różnych organów, nie oszczędzając także penisa – narządu, bez którego życie mężczyzny straciłoby smak.

Odpowiednie odżywianie dostarcza właściwej ilości elementów budulcowych dla ciała, to jest białek, węglowodanów i tłuszczów, które mogą także stanowić źródło energii. Spożycie pokarmów powinno dawać organizmowi pełen pakiet witamin i minerałów, normują poziom przemiany materii. Obecność witamin i minerałów jest konieczna do tworzenia nowych komórek, co jest istotą procesu regeneracji, składniki te wzmacniają także naszą odporność na niekorzystne czynniki środowiskowe.

Na erekcję wpływa kaskada czynników zarówno chemicznych, jaki i mechanicznych, oraz psychogennych. Regulatorami wzwodu są takie związki jak testosteron i tlenek azotu II (NO). Testosteron to hormon z grupy androgenów, który powstaje z cholesterolu, który należy do steroidów. Ciało mężczyzny wytwarza go właśnie z cholesterolu pozyskiwanego z pokarmów tłuszczowych. Nie należy jednak przesadzać z nadmiarem tego związku, gdyż odniesie się efekt wręcz przeciwny do zamierzonego.

Aby poprawić erekcje poleca się spożywanie owoców morza, orzechów, pełnoziarnistego pieczywa i otrąb zbożowych. produkty te zawierają cynk – mikroelement konieczny do syntezy testosteronu, który wpływa na efektywność erekcji.

Spożycie białek, takich jak jajka, mleko, sery i inne przetwory mleczne oraz mięso wspomaga dostarczanie ciału argininy – aminokwasu, z którego powstaje tlenek azotu rozszerzający naczynia prącia i zwiększający jego ukrwienie. Arginina może być wytwarzane przez organizm, jeżeli nie zostanie dostarczona w diecie.

Jajka kurze stanowią pełnowartościowy pokarm, w przeszłości zwane były pokarmem królów. Są one doskonałym źródłem nie tylko białka, ale i witamin, takich jak B5 i B6. Witaminy te katalizują wiele reakcji metabolicznych, bez których organizm nie mógłby przetrwać. Witaminy B5 i B6 minimalizują stres. Z badań naukowych jednoznacznie wynika, że system odżywiania zawierający dużą ilość białka skutkuje zwiększoną produkcją lepszej jakości nasienia u mężczyzn, oraz stymuluje męskie ciało do wzwodu.

Panowie planujący stosować dietę poprawiającą erekcję muszą mieć świadomość konieczności odstawienia potraw smażonych i pokarmów wysokoprzetworzonych, np. hamburgerów czy hot-dogów, ponieważ spalone tłuszcze obecne w takich posiłkach stanowią ryzyko miażdżycy i otyłości, które niekorzystnie wpływają na układu sercowo-naczyniowy, a to w konsekwencji skutkuje niską zdolnością do wzwodu.

2 komentarze do “Dieta poprawiająca erekcję

  1. baton

    Próbowałem dietą poprawić swoją potencję, ale szału nie było i zacząłem brać maxigrę go przed. I to zadziałało idealnie. Mam w kilkanaście minut mocną erekcję i mogę długo się kochać

    Odpowiedz
  2. mikon

    dieta jest ważna dla erekcji. mi niestety sama poprawa diety nie pomogła na moje problemy. musiałem sięgnąć po prawdziwą pomoc. pomogła mi Maxigra Go. Lek, który wystarczy żuć przed seksem i wszystko zaczyna działać. no i rzeczywiście, problemy zniknęły jak ręką odjął. teraz znowu mogę cieszyć się seksem

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *