Tabletki poprawiające erekcję

Zaburzenia erekcji mogą być skutecznie leczone za pomocą tabletek. Każdy słyszał chyba o niebieskiej tabletce, która pojawiła się kilkanaście late temu na rynku leków, a nawet doczekała się piosenki an swoją cześć. Viagra stosowana jest w terapii zaburzeń erekcji, niezależnie od ich przyczyny. Tabletki na potencję, które dostępne są na receptę mogą być produkowane przez różne firmy, ale posiadać tę samą substancję aktywną, wówczas nazywane są generykami.

Tabletki poprawiające erekcję

Leki poprawiające erekcję stosuje się u osób dorosłych, to jest co najmniej osiemnastoletnich. Są one proste w użyciu, można je zażywać dyskretnie bez obawy o wzbudzenie zainteresowania osób postronnych. Mężczyźni często biorą tabletki an poprawę potencji w tajemnicy przed partnerką, ponieważ nie chcą się przyznać do swojej słabości w sypialni.

Większość obecnie dostępnych tabletek zawiera cytrynian syldenafilu, tadalafil lub wardenafil – wszystkie te związki sprawiają, że erekcja jest dłuższa i silniejsza. Tabletki stanowią alternatywę dla urządzeń mechanicznych, które przy użyciu praw fizyki wspomagają wzwód, są od nich prostsze w użyciu i zapewniają lepsze efekty działania.

Tabletki poprawiające zdolność generowania wzwodu mają niestety także efekty uboczne, które zwykle nie są ciężkie, lecz dość widoczne. Do lżejszych działań niepożądanych większości takich tabletek należy zaczerwienienie twarzy i uczucie fal gorąca, nudności, wymioty, biegunka, bóle głowy, czy też uczucie zatkania nosa u nasady. Niestety w rzadkich przypadkach pojawiają się ciężkie objawy w postaci zaburzeń pracy serca, czy nagłego spadku ciśnienia krwi, co może doprowadzić do wstrząsu, zawału serca i/lub udaru mózgu. Do ciężkich efektów ubocznych należy także utrata wzroku w wyniku niedokrwienia nerwu wzrokowego, co jest częstsze u osób z chorobami narządu wzroku. Innym poważnym działaniem niepożądanym jest uporczywa erekcja, która utrzymuje się przez ponad 4 godziny – wymaga to natychmiastowego odstawienia leku i interwencji medycznej, ponieważ grozi uszkodzeniem penisa.

Tabletek na poprawienie erekcji nie można stosować u osób, które przeszły zawała serca, udar mózgu, które cierpią na niewydolność wątroby i nerek, a także u pacjentów przyjmujących nitraty, czyli leki zawierające azotany. Poza tym, przyjmowanie takich leków przez osoby z wrodzonymi chorobami narządu wzroku, zwłaszcza siatkówki oraz mężczyzn z deformacjami penisa jest przeciwwskazane.

Alternatywa dla takich tabletek są suplementy diety, np. Climax Control, Vigrax, czy Xtrasize, które są bezpieczniejsze w użyciu, dostępne bez recepty i oparte wyłącznie na składnikach naturalnych. Wspomagają one nie tylko erekcję, ale i ogólne samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *